Obozy cheereladerskie, taneczno-akrobatyczne

Obozy cheereladerskie, taneczno-akrobatyczne

Zapraszamy na nasze obozy treningowe! 

W planie dnia, oprócz codzienny treningów akrobatycznych, tanecznych, motorycznych, stretchingu i oczywiście cheerleadingu, znajdziecie zabawy integracyjne i terenowe, zajęcia teatralne, karaoke, obozowe kino, pokazy talentów i dodatkowe atrakcje zależne od miejsca i terminu obozu.

Mimo nastawienia na rozwój sportowy dzieci nie zapominamy, że wakacje to przede wszystkim czas na odpoczynek od szkoły i dobrą zabawę.

W trosce o komfort naszych obozowiczów, jako miejsce organizacji obozów zawsze wybieramy wysokiej jakości hotele z własnymi salami tanecznymi i możliwością skorzystania ze strefy SPA oraz bogatym, różnorodnym wyżywieniem.

Na obozie dzieci są podzielone na grupy pod względem zaawansowania, tak, by zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane mogły w pełni skorzystać z wyjazdu.Możecie być pewni, że zajmą się Wami profesjonaliści od organizacji imprez turystycznych. Wraz z firmą Trolki zorganizowaliśmy już kilkanaście obozów sportowych pełnych zadowolonych dzieci.
Posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów Imprez Turystycznych, wykupioną gwarancję turystyczną, a każdy nasz wypoczynek jest zgłoszony i podlega kontroli kuratorium oraz sanepidu.

Co o naszej szkole mówią młode tancerki:

„Sunrise Cheerleaders to najlepsze miejsce gdzie mogłam trafić. Pani Marcelina od początku zaraziła mnie pasją do tańca. Treningi dają nam ogromne pole do rozwoju, organizowane są warsztaty z najlepszymi z najlepszych. Cała kadra instruktorek pokazują nam inne podejście do tańca. Wszystkie te umiejętności wykorzystujemy na pokazach w trakcie meczy. Sunrise tworzą ludzie ♥”

Ferie

obóz cheerleaderski Ferie 2024

 • 14-19.01.2024,
 • Park Hotel Świdnica,
  ul. Pionierów Ziemi Świdnickiej 20,
  58-100 Świdnica
 • Transport z Wrocławia w cenie!
Wakacje 2024

Obóz cheerleaderski wakacje 2024

 • 18-23.08.2024,
 • Hotel Maria Antonina,
  ul. Spacerowa 6
  58-321 Zagórze Śląskie
 • Transport z Wrocławia w cenie!

Chcesz być zawsze na bieżąco z
obozami w Sunrise Cheerleaders?

Zapisz się do naszego Newslettera!