LEtnie Warsztaty cheerleaders 2024

Wakacyjne warsztaty cheerlederskie we Wrocławiu 2024

Podczas wakacji organizujemy 5 dni warsztatów cheerleaderskich (taneczno-akrobatycznych) z artystycznymi i sportowymi atrakcjami we Wrocławiu.

Podstawa każdego dnia warsztatów to zajęcia z cheerleadingu, tańca i akrobatyki. Nie braknie też czasu na różnorodne zabawy integracyjne, zajęcia plastyczne, teatralne, umuzykalniające czy kulinarne oraz wyjście do parku trampolin.

Poza zajęciami sportowymi, artystycznymi i integracyjnymi gwarantujemy opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej oraz dwa, smaczne posiłki dziennie z możliwością wyboru diety.
Uczestnicy, biorący udział we wszystkich 5 dniach warsztatów kończą pokazem nabytych umiejętności, na który serdecznie zapraszamy rodziców i przyjaciół uczestników.

Nie trzeba chodzić na zajęcia, aby zapisać dziecko na nasze półkolonie.

Wakacje i nasze warsztaty to świetna okazja do sprawdzenia czy cheerleading to odpowiednia forma ruchu dla Twojego dziecka!

Oferta warsztatów kierowana jest do dzieci w wieku 6-12 lat.

Co o naszej szkole mówią młode tancerki:

„Sunrise Cheerleaders to najlepsze miejsce gdzie mogłam trafić. Pani Marcelina od początku zaraziła mnie pasją do tańca. Treningi dają nam ogromne pole do rozwoju, organizowane są warsztaty z najlepszymi z najlepszych. Cała kadra instruktorek pokazują nam inne podejście do tańca. Wszystkie te umiejętności wykorzystujemy na pokazach w trakcie meczy. Sunrise tworzą ludzie ♥”

Wakacje 2024

Warsztaty taneczno-cheerleaderskie we Wrocławiu

  • Turnus I 8-12.07.2024 r. – Biskupin, Rozwijalnia ul. Chełmońskiego 30
  • Turnus II 26-30.08.2024 r. – Popowice (dokładna lokalizacja wkrótce)
  • 800 zł
  • Wyżywienie, treningi, atrakcje i NNW w cenie!
Wypełnij

Zapisz się na warsztaty!

Warsztaty letnie 2024 Wakacje

Chcesz być zawsze na bieżąco z
warsztatami w Sunrise Cheerleaders?

Zapisz się do naszego Newslettera!